Biograafia

Minust

Fotograaf

Martin Dremljuga

Pildistama hakkasin 2008. aastal, kui olin otsustanud, et soovin proovida mind ümbritsevat kaameraga jäädvustada. Alustasin looduse pildistamisega, kõige rohkem nautisin mere ääres käimist. Mõne aja pärast hakkas mind huvitama ka inimeste pildistamine. Tegin koostööd vabatahtlike modellidega ja harjutasin kätt fotolavastustega.

2010. aastal sain tööd meelelahutusäris, pildistades erinevaid seltskonnaüritusi ning teisi suuremaid sündmusi. Teine oluline samm mu karjääris sai tehtud kaks aastat hiljem, kui liitusin Eesti Ajalehtede fotomeeskonnaga. Jäädvustasin eestlaste igapäevaelu osi, mis kajastus Eesti Päevalehes, ERR, Eesti Ekspressis, Maalehes ja Delfi online portaalis.

Lisaks oma põhitööle on minu pädevuses olnud pildistada erinevaid telesaateid nagu Eurovisioon, Tantsud Tähtedega, Tähed Jääl, Eesti Otsib Superstaari ja Su Nägu Kõlab Tuttavalt. Olen teinud koostööd ka Tallinki, Jägermeistri, Liviko, Eesti Sportliku Vabavõitluse Liidu ja Tallinna Ülikooli Konverentsikeskusega.

Tänaseks on minu jaoks fotograafiast kui kunstilisest eneseväljendusest saanud meeldiv töö ja huvipakkuv hobi. Võin julgelt öelda, et olen leidnud olulise tükikese iseendast, mille puudumisest enne kaamera kättevõtmist teadlik polnud.